Blisko, coraz bliżej

Następny odcinek audycji dnia 26.06.2024 o godzinie 21:05

CAŁOŚĆ AUDYCJI

O AUDYCJI

Blisko siebie, blisko siebie nawzajem, bliżej świata.

Rozmawiam o bliskości - czym jest w istocie, i dlaczego nam do siebie nawzajem dalej niż bliżej. Rozpracowuję przyczyny. Cel: Skasować samotność, która ma różne oblicza i której jest pełno, w metropoliach, miasteczkach i wsiach.

Rozmawiam o relacjach małżeńskich, partnerskich, o singlach, o dylematach rodzicielskich, a nawet o tym, jak pojąć świat nastolatków (!), i o aktywności społecznej, która może być bardzo satysfakcjonująca, wręcz porywająca, i przede wszystkim zbliżająca. Zachęcam, żeby wychodzić z prywatnych światów.

Zatem oferuję spotkania ze specjalistami od ludzi. Ale to będą także rozmowy o bliskości z naturą.

Anna Maruszeczko.

***

Anna Maruszeczko to dziennikarka multimedialna, przez lata związana z TVN, z radiem TOK FM i in. Autorka konceptu i redaktorka naczelna magazynu dla kobiet URODA ŻYCIA. Stale współpracuje m. in. z ośrodkiem niezależnych treści i magazynem „NNO – Po stronie odpowiedzialności“.  

Realizuje się w tematyce społecznej i psychologicznej. Kolekcjonerka poruszających i budujących historii kobiet, autorka książek – zbiorów rozmów z kobietami, autorka „Podcastu o ludziach, którym zależy. #Wojowniczki&Wojownicy“.

Regularnie publikuje w kwartalniku literacko-artystycznym „Post Scriptum“ oraz z magazynie "Kraina Bugu". Członkini kapituły dwóch plebiscytów: Warszawianka Roku i Ambasador Wschodu. Honorowa Członkini Stowarzyszenia „100-lecie Kobiet“.

 


cover