Jedynka Dzieciom

Następny odcinek audycji dnia 5.12.2023 o godzinie 19:05

z 501

O AUDYCJI

Teatr wyobraźni to nie tylko słuchowiska, to wszystkie radiowe audycje, które odwołują się właśnie do tej twórczej fantazji.

Teatr wyobraźni to nie tylko słuchowiska, to wszystkie radiowe audycje, które odwołują się właśnie do tej twórczej fantazji.

I my również, zapraszając codziennie od poniedziałku do soboty o godz. 19.30, a w niedziele o godz. 18.10 najmłodszych i ich rodziców, odwołujemy się do ich wyobraźni. I to już od dawna, od października 2006 roku! Tak, tak, audycja ta jest obecna na antenie Pierwszego Programu Polskiego radia już od 10 lat!

Wędrując codziennie wieczorem, zaglądaliśmy i nadal będziemy zaglądać do pracowni odkrywców i naukowców. Spacerowaliśmy i nadal będziemy spacerować leśnymi drogami i parkowymi alejkami odkrywając piękno i różnorodność roślin i bogactwo świata zwierzęcego.

Systematycznie odwiedzamy i nadal będziemy odwiedzać biblioteki i księgarnie, by razem z naszymi "książkomaniakami" móc wybrać najciekawsze lektury.

Cóż jeszcze? Obiecujemy, jak dotychczas, zaglądanie na przykład za teatralne kulisy czy do rzemieślniczych pracowni; wspólne "łamanie głowy i języka", podróże w czasie i przestrzeni naszym specjalnym fantastycznym wehikułem. Zadbamy też o kondycję promując różne ćwiczenia, dyscypliny sportowe i zdrową dietę!

Od poniedziałku do piątku, zawsze na koniec spotkania, zapraszamy (i nadal będziemy zapraszać) na spotkania z bohaterami książek – nowości wydawniczych.

Zaś w niedzielę po godz. 18.10 będziemy rozpoczynać Rodzinny Tor Przeszkód, w którym wielopokoleniowe drużyny jak zawsze, będą mogły wykazać się nie tylko wiedzą i umiejętnościami, ale przede wszystkim… umiejętnością wspólnej zabawy.

Audycje Jedynka Dzieciom od lat tworzy ten sam zespół: Agnieszka Kunikowska, Joanna Ficińska, Agnieszka Ciecierska i Anna Podwójci.

cover